Ako % – Bonus od zagrania każdego dnia

Szykujesz tasiemca od czterech zdarzeń w górę? Nie zapomnij dołożyć przynajmniej jednego meczu piłki nożnej, a dostaniesz bonus 10% od wniesionej stawki do kwoty 20 złotych.  Taki bonus możesz odbierać każdego dnia. Nic więc dziwnego, że to obecnie jedna z najpopularniejszych promocji w serwisie Totolotek.


Jak to działa?
– Stwórz kupon min. 4 mecze
– Min. 1 zdarzenie dotyczące piłki nożnej
– Odbierz bonus 10% od zagrania do kwoty 20 PLN
– Aby zagrać za otrzymany bonus kupon musi posiadać min. 1 zdarzenie z kursem 1,50 

Z oferty promocyjnej AKO% freebet użytkownik zakładów bukmacherskich Totolotek może skorzystać tylko jeden raz dziennie. Użytkownik otrzymuje bonus wyłącznie za pierwszy postawiony zakład objęty ofertą promocyjną AKO%, chyba że oferta na dany dzień stanowi inaczej. Promocją nie są objęte zakłady systemowe.

Minimalna kwota przyznanego bonusa w promocji AKO% wynosi 1 zł, a maksymalna to 20 PLN. Bonusy w ramach promocji AKO% przyznawane są automatycznie przy spełnieniu warunków danej promocji.  Termin w jakim należy wykorzystać środki bonusowe wynosi 30 dni. Po tym terminie niewykorzystane środki bonusowe podlegają wyzerowaniu. Zagrania za środki bonusowe nie uprawnia do udziału w innych promocjach, w tym otrzymania kolejnych bonusów. Zakłady zawarte za Bonus muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 1,50, Do promocji zaliczane są kupony które spełniają warunki promocji oraz na których kursy pojedynczych zdarzeń są wyższe niż 1,05.