Jak obstawiać Ligę Mistrzów bez żadnego podatku

Zarówno wtorkowe jak i środowe mecze Ligi Mistrzów możecie obstawiać bez żadnego podatku. Dzięki nam nie odczujesz ręki fiskusa i powiększysz swoją wygraną o 12%.

Nadchodzące spotkania europejskich pucharów, które odbędą się 17 i 18 października, można obstawiać bez żadnego podatku w serwisie Totolotek dzięki promocji „Gram Grubo”, o której pisaliśmy tutaj. Aby powiększyć swoje wygrane o 12% wystarczy tylko stworzyć kupon przedmeczowy lub na żywo z minimum jednym zdarzeniem dotyczącym Ligi Mistrzów. Aby zakwalifikować się do tej promocji stawka na kuponie musi wynosić minimum 100 PLN, a minimalny kurs całkowity na kuponie powinien wynosić 2,00.

Promocja cieszy się sporym zainteresowaniem również wśród zawodowych graczy, którzy na bieżąco monitorują kursy i w ten sposób starają się wyłowić perełki. Najbliższa kolejka elitarnej Champions League zapowiada się naprawdę pasjonująco.


Jeżeli nie masz jeszcze konta w serwisie Totolotek, mamy coś dla ciebie! Używając kodu bonusowego: BKM720 lub rejestrując się za pomocą tego linka otrzymasz od nas bonus 25 PLN bez żadnego depozytu. 25 PLN za samo ukończenie rejestracji? Myślę, że to korzystne rozwiązanie dla naszych czytelników i świetna okazja na przetestowanie zakładów bukmacherskich w serwisie Totolotek. Dodatkowo po dokonaniu pierwszej wpłaty otrzymasz bonus powitalny 100% do kwoty 500 PLN. Na polskim rynku nie znajdziesz równie atrakcyjnej oferty powitalnej.