Mega oferta powitalna. Do wzięcia 1000 PLN i free bet 25 PLN na start

We współpracy z Totolotkiem przygotowaliśmy dla naszych czytelników niezwykle bogatą ofertą powitalną na zakłady sportowe. Każdy nowy gracz, którzy podczas rejestracji użyje kodu bonusowego: BONUSMAX zgarnie free bet o wartości 25 PLN, a po dokonaniu pierwszej wpłaty otrzyma bonus 100% aż do 1000 PLN.

Czegoś takiego na polskim rynku bukmacherskim jeszcze nie było. W serwisie Totolotek otrzymujesz free beta 25 PLN za ukończenie rejestracji. Wystarczy tylko użyć podczas podczas rejestracji kodu bonusowego BONUSMAX lub zarejestrować się za pomocą tego linka. Po aktywacji na twoim koncie automatycznie pojawi się bonus 25 PLN. Przed zleceniem wypłaty należy zagrać za środki bonusowe po minimalnym kursie 1,50.

Obejrzyj poniższy filmik, aby dowiedzieć się jak sprawnie ukończyć rejestrację w serwisie Totolotek:

Dodatkowo po dokonaniu pierwszego depozytu otrzymasz Bonus 100% do kwoty 1000 PLN. Minimalna wpłata, aby otrzymać ten bonus to 20 PLN.

Bonus przyznawany jest automatycznie od pierwszej wpłaty, ale udział w promocji rozpoczynasz z chwilą zawarcia zakładu z salda Bonusowego (tzw. aktywacja Bonusa)

Warunki bonusu:

Wygrane z bonusu automatycznie dopisywane są do salda głównego i mogą być wypłacone po osiągnięciu wymaganego obrotu (3 x Bonus + Depozyt)
Wymagany obrót liczony jest od momentu pierwszego zagrania za bonus.
Zakłady zawarte z salda głównego jak i salda bonusowego muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00, aby kwalifikowały się do obrotu.
Zakłady, za które nastąpił zwrot stawki lub częściowy zwrot stawki (gra systemowa)lub zakłady, w których nastąpiło unieważnienie kursu w zakładzie (zmiana kursu na 1,00) nie są wliczane do warunków obrotowych bonusu.