Nowe szybkie metody płatności w Totolotku

Zakłady bukmacherskie Totolotek wprowadziły do swojej oferty nowe metody płatności. Od teraz w serwisie Totolotek możesz szybko i wygodnie dokonać wpłaty również za pomocą kart płatniczych VISA i MasterCard.


Wiodący na polskim rynku bukmacher po raz kolejny udowodnił, że nie zamierza spocząć na laurach. Tym razem Totolotek postanowił wykonać gest w stronę swoich graczy, powiększając swoje bogate portfolio o kolejne opcje wpłat. Dzięki nowym zmianom użytkownicy serwisu Totolotek będą mogli dokonać szybkiego i wygodnego depozytu za pomocą karty płatniczej VISA lub MasterCard. Minimalny depozyt wynosi 1 PLN, a wszystkie wpłaty księgowane są natychmiastowo.

Przypominamy, że we współpracy z Totolotkiem przygotowaliśmy dla naszych czytelników miłą niespodziankę. Używając kodu bonusowego: BONUSMAX lub rejestrując się za pomocą tego linka otrzymasz od nas bonus 25 PLN bez żadnego depozytu.

25 PLN za samo ukończenie rejestracji? Myślę, że to korzystne rozwiązanie dla naszych czytelników i świetna okazja na przetestowanie zakładów bukmacherskich w serwisie Totolotek. Dodatkowo po dokonaniu pierwszej wpłaty otrzymasz bonus powitalny 100% do kwoty 500 PLN. Na polskim rynku trudno znaleźć równie atrakcyjną ofertę powitalną.