Reload Bonus 20% do 500 PLN

W serwisie Totolotek z pewnością polubisz poniedziałki. W pierwszy poniedziałek miesiąca czeka na ciebie Reload Bonus 20% do kwoty 500 PLN. Z bonusu od wpłaty możesz korzystać co miesiąc.

Ako % – Bonus od zagrania każdego dnia

Szykujesz tasiemca od czterech zdarzeń w górę? Nie zapomnij dołożyć przynajmniej jednego meczu piłki nożnej, a dostaniesz bonus 10% od wniesionej stawki do kwoty 20 złotych.  Taki bonus możesz odbierać każdego dnia. Nic więc dziwnego, że to obecnie jedna z najpopularniejszych promocji w serwisie Totolotek.

Poleć przyjaciela i zgarnij 70 PLN bonusu

Od teraz możesz polecić komuś grę w Totolotku, a w zamian skorzystacie na tym wszyscy. Ty dostaniesz bonus 70 PLN za polecenie, a twoi poleceni gracze będą mogli skorzystać z Bonusu Powitalnego do 500 PLN oraz z darmowego zakładu w wysokości 20 PLN. 

Jak obstawić mecz Legii bez żadnego ryzyka

Czwartkowy mecz Legii Warszawa obstawiaj zupełnie bez żadnego ryzyka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w serwisie Totolotek, z okazji czwartkowego meczu mistrzów Polski w Lidze Europy możesz odebrać całkowicie darmowy bonus o wartości 25 PLN. Żadna wpłata nie jest wymagana. 

20 PLN bez depozytu z okazji startu La Liga

Z okazji startu La Liga przygotowaliśmy we współpracy z serwisem Totolotek wyjątkową ofertę. Nowi użytkownicy mogą odebrać całkowicie darmowy bonus 20 PLN (żadna wpłata nie jest wymagana). Wystarczy tylko użyć podczas rejestracji kod bonusowy BKM720 lub zarejestrować się za pomocą tego linka.