Tniemy podatek! Jak wygrywać więcej?

To znakomita okazja dla zawodowych graczy! Dzięki promocji „Tniemy podatek” możesz obstawiać zakłady w Totolotku bez podatku  i wygrywać więcej. Grając przez aplikację mobilną lub stronę mobilną możesz w łatwy sposób pozbyć się cholernego 12% podatku. Aby podwyższyć swoje wygrane  wystarczy tylko stworzyć zawrzeć kupon z trzema zdarzeniami o całkowitym kursie 2,50 za 20 PLN.

Continue Reading →

Ako % – Bonus od zagrania każdego dnia

Szykujesz tasiemca od czterech zdarzeń w górę? Nie zapomnij dołożyć przynajmniej jednego meczu piłki nożnej, a dostaniesz bonus 10% od wniesionej stawki do kwoty 20 złotych.  Taki bonus możesz odbierać każdego dnia. Nic więc dziwnego, że to obecnie jedna z najpopularniejszych promocji w serwisie Totolotek.

Jak obstawić mecz Legii bez żadnego ryzyka

Czwartkowy mecz Legii Warszawa obstawiaj zupełnie bez żadnego ryzyka. Jeżeli nie masz jeszcze konta w serwisie Totolotek, z okazji czwartkowego meczu mistrzów Polski w Lidze Europy możesz odebrać całkowicie darmowy bonus o wartości 25 PLN. Żadna wpłata nie jest wymagana. 

20 PLN bez depozytu z okazji startu La Liga

Z okazji startu La Liga przygotowaliśmy we współpracy z serwisem Totolotek wyjątkową ofertę. Nowi użytkownicy mogą odebrać całkowicie darmowy bonus 20 PLN (żadna wpłata nie jest wymagana). Wystarczy tylko użyć podczas rejestracji kod bonusowy BKM720 lub zarejestrować się za pomocą tego linka.