Reload Bonus 20% do 500 PLN

W serwisie Totolotek z pewnością polubisz poniedziałki. W pierwszy poniedziałek miesiąca czeka na ciebie Reload Bonus 20% do kwoty 500 PLN. Z bonusu od wpłaty możesz korzystać co miesiąc.

Z oferty promocyjnej Reload każdy gracz może skorzystać tylko jeden raz dziennie chyba.  Użytkownik otrzymuje bonus wyłącznie za pierwszy wpłacony depozyt objęty ofertą promocyjną Reload, ale udział w promocji rozpoczyna z chwilą zawarcia zakładu z salda Bonusowego (tzw. aktywacja Bonusu) chyba że oferta na dany dzień stanowi inaczej.

Aby wziąć udział w promocji należy dokonać minimalnej wpłaty w wysokości 20 PLN. Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji bonusu, należy dokonać wymaganego obrotu w zakładach bukmacherskich w kwocie równej trzykrotności otrzymanego bonusu. Zakłady zawarte za Bonus muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00. Wygrane z bonusu automatycznie dopisywane są do salda głównego i mogą być wypłacone po osiągnięciu wymaganego obrotu. Na spełnienie warunków promocji masz 30 dni. Po tym terminie niewykorzystane środki bonusowe podlegają wyzerowaniu.

Wymagany obrót liczony jest od momentu pierwszego zagrania za bonus. Stawki z zakładów za które nastąpił zwrot stawki lub częściowy zwrot stawki (gra systemowa) lub zakłady w których nastąpiło unieważnienie kursu w zakładzie (zmiana kursu na 1,00)  nie są wliczane do warunków obrotowych bonusu.

Pamiętaj, że zlecenie wypłaty z salda głównego przed przystąpieniem do warunków obrotowych skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą przyznanych środków bonusowych.