Sprawdź co przygotowali bukmacherzy na Ligę Mistrzów

Polscy bukmacherzy mobilizują się przed wtorkowymi i środowymi meczami Ligi Mistrzów. Z tej okazji zebraliśmy dla was najciekawsze promocje czołowych bukmacherów.

Bonus 25 PLN bez depozytu

Nowym graczom, którzy zarejestrują się w serwisie Totolotek za pomocą tego linka lub użyją kodu bonusowego BKM720, otrzymają Bonus 25 PLN (żadna wpłata nie jest wymagana).

Graj bez podatku

Jak dowiedział się Bogmacher.com, z okazji Champions League zakłady bukmacherskie Totolotek szykują również promocję „Gram Grubo”, dzięki której będziecie mogli zagrać bez podatku i tym samym zwiększyć swoją wygraną o 12%. Aby nie odczuć ręki fiskusa, wystarczy tylko zawrzeć zakład przedmeczowy lub na żywo za minimalną stawkę 100 PLN.

12% do wygranych

Mecze Ligi Mistrzów bez podatku możecie również obstawiać w serwisie Forbet, dzięki promocji „Gramy razem – 12% do wygranych„. Aby wziąć udział w tej promocji i nie płacić żadnego podatku od postawionej stawki, należy stworzyć kupon z minimum trzema zdarzeniami na kuponie z łącznym kursem minimum 2,00. Jeżeli jednak na twoim kuponie znajdują się zaledwie dwa zdarzania z minimalnym kursem całkowitym 1,50, bukmacher dzieli się z tobą podatkiem i współczynnik na kuponie wynosi 0,94.

Dodatkowe 50 PLN w bonusie

Na naszych czytelników, którzy zarejestrowali się za pomocą tego linka lub użyli kodu bonusowego BKM650, czeka wyjątkowy bonus powitalny do 650 PLN. Po dokonaniu pierwszej wpłaty otrzymasz bonus 100% oraz dodatkowe 50 PLN. Aby odebrać specjalnie przygotowany bonus należy dokonać minimalnej wpłaty 100 PLN.

Przykład 1: Wpłacasz 100 PLN, otrzymujesz 150 PLN bonusu
Przykład 2: Wpłacasz 600 PLN, otrzymujesz 650 PLN bonusu

Szczegółowe warunki tej oferty znajdziecie tutaj.